RUBENIS

Başkanın Mesajı

80'li yıllarda ticaret hayatına kol saati, şemsiye, güneş gözlüğü gibi aksesuarların ithalat ve satışıyla başladığımız bu yolda, ilerleyen ticaret hacmiyle ve ülkenin gereksinimlerini göze alarak vantilatör ve klima üretimine girmiş ve Rubenis Klima markası oluşmuştur. Türkiyenin 81 ilinde geniş satış ve servis ağına ulaşan Rubenis Klima markası Türkiye'nin sevilen markası olmuştur. 

2000'li yıllarda İnşaat sektöründeki gelişimiyle Rubenis İnşaat olarak bir çok projenin yapımını ardından satışını gerçekleştirmiştir.

2015 yılına gelindiğinde ise o zamanda Türkiye'nin en iyi Kompakt ipliğini üretmek için Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi'nde 90.0000 m2 lik arazi üzerine yatırım maliyeti 50 Milyon USD tutarında Türkiye, Ortadoğu ve Balkanların en modern iplik tesisini kurmuştur. 

Entegre tesis olma hedefiyle çıkılan yolda günlük 25000 kg üretim kapasiteli Mayer Marka Örme - Kumaş makinasıyla birlikte Confidence In Textiles, Gots Organic Textile, BCI, Organic 100, Com4, Usterized sertifikalarına sahip seçkin tesislerden bir tanesi olmuştur.
2021 yılında Ataköy Prestij Konaklarıyla projesiyle Ataköy'e seçkin yaşam alanları kazandırmak için inşaat faaliyetlerine başlamıştır.

Tüm paydaşlarımıızı yürekten kutlar, teşekkür ederim.