Rubenis
Örme Kumaş Fabrikası

Son Teknoloji Mayer Marka Makinalar Rubenis Tesislerinde!

HAKKIMIZDA

Rubenis kompakt İplik tesisimizde günde 25 ton iplik üretim kapasitesine sahip Rubenis İplik 2021 Yılında 10 bin Metrekare kapalı alana sahip Rubenis Örme Kumaş Tesisi açılmıştır.

Tüm makinelerimiz dünyanın en tanınmış örme makine markası olan Mayer marka son teknoloji kumaş üretim makinaları kullanılarak Rubenis tesisinde üretime başlamıştır.

Yüksek şaseli Mayer markalı makinalarda dikiş ekine ihtiyaç kalmadan, dikişsiz isteğe göre  100 kg toplar, 150 kg toplar, 200 kg toplar ve 250 kg toplar halinde yüzde yüz organik kumaş üretimi yapılmaktadır.

Makinalarımızın üzerinde bulunan optik okuyucular sayesinde iğne kırılması, iplik kopması anında tespit edilerek makinalarımız otomatik durmaktadır.

Üretmiş olduğumuz kumaşlarda parafin ve iğne kırığı izi bulunmamaktadır.

Tesisimizde ;

 12 adet mayer açık en 32 pus 28 fayn

 6 adet mayer suprem  açık en 30 pus 28 fayn 

 4 adet mayer suprem  açık en  26 pus 28 fayn

 2 adet mayer interlok 34 pus 28 fayn 

 2 adet mayer ribana 36 pus 18 fayn

 2 adet mayer ribana 34 pus 18 fayn

 4 adet mayer üçiplik 32 pus 24 fayn  olmak üzere 32 adet makina mevcuttur.

Tesisimizde her türlü kumaş (süprem, jakarlı süprem, interlok, jakarlı interlok, ribana, kaşkorse, pike (lakost), iki iplik, üç iplik, Selanik, Ottoman, krep, double fresh)  üretimi yapılmaktadır.

Makinalarımız dört çeliklidir, tamamı likra (elastan) tertibatlıdır.

Tesisimizde bulunan her makina ayrı düzen içinde birbirinden bağımsız, her türlü uçuntuyu bertaraf edecek şekilde, ayrı ayrı bölmelerde çalışmaktadır. Bu özelliği ile dünyadaki tek kompakt örgü tesisidir.

 Tesisimiz INDITEX standartlarına sahiptir.

 Üretimi tamamlanan kumaşlar kalite kontrol makinasından geçirilir.

 Kalite kontrolü tamamlanan kumaşlar dijital ortamda tartılarak barkodlanır.  Şeffaf naylon poşet ile kaplanarak ikinci kez barkodlanarak sevk edilir.

İNSAN KAYNAKLARI

Rubenis olarak bugünlere insan kaynaklarından aldığı güçle geldiğimiz bilincindeyiz. Bu bilinçle karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olmayı benimsemekteyiz.  

Grubumuz nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem vermiştir. 

Başarıda sürekliliğin çalışanların memnuniyeti ve gelişimi ile güvenilir, huzurlu bir çalışma ortamı ile sağlanacağının bilinciyle insan kaynakları faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. 


İş başvurularınız için rubenis@rubenis.com mail adresine CV'lerinizi gönderebilirsiniz.

KALİTE - TEKNOLOJİ

Kalite Çevre ve İSG Politikası

Rubenis olarak kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği politikamızı süreçlerimize entegre etmek ana prensibimizdir. 

Faaliyetlerimiz uluslararası ve ulusal kalite standartlarına ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek politikamızın esasıdır. Bu standartların ve yasaların bize yol gösterdiği inancındayız. 

Taşeron/alt işverenlerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde sisteme uygun ve gelişebilir olmasını amaçlamaktayız. 

Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği yasalarını göz önünde tutarak süreçlerimizi mükemmele ulaştırarak çalışanlarımız, taşeron / alt işverenlerimiz için en az risk faktörü ile çalışma ortamı oluşturmak, yer aldığımız çevrenin korunmasını ve iyileştirilmesi için çalışmalar gerçekleştirmek temel hedefimizdir. 

Rubenis olarak, çalışanlarımızın iş sağlığı ve iş güvenliğinin koruyucu ve önleyici olmasını sağlamak, yaşanabilecek iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmek, İSG çalışmalarını içselleştirmek amacıyla gerekli olan eğitimler düzenli olarak verilmektedir. 


Teknoloji

Kalitedeki sürekliliği sağlamak amacıyla üretimin tüm süreçleri ile ilgili teknolojik gelişmeler Ar-Ge birimimiz tarafından takip edilmektedir.  

Üretim parkurunun sektörün lider markaların ürünlerinden oluşturarak kaliteyi ve verimliliği üst düzeyde tutmaktayız. 

MAKİNA PARKURUMUZ

Mayer Açık en

»12 Adet32 Pus 28 Fayn

Mayer Suprem Açık en

» 6 Adet 30 Pus 28 Fayn

» 4 Adet 26 Pus 28 Fayn

Mayer İnterlok

» 2 Adet 34 Pus 28 Fayn

Mayer Ribana

» 2 Adet 36 Pus 18 Fayn

» 2 Adet 34 Pus 18 Fayn

Mayer Üç İplik

» 4 Adet 32 Pus 24 Fayn

İLETİŞİM

Merkez Adres:

Telsiz Mahallesi, Zambak Sokak No:6 Zeytinburnu / İstanbul

Fabrika Adres:

2. Organize Sanayi Sitesi Koçören Mah. 19. Cadde No:18 Şanlıurfa

Telefon:

Merkez : 0(212) 444 4 414

Fabrika : 0414 290 97 97

Fax:

Merkez : 0(212) 465 08 73

Yükleniyor
Mesajınız başarıyla tarafımıza ulaştı, en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.!