Rubenis İnşaat

Ataköy'ün En Prestijli Konak Projesi TAMAMLANDI!

Dükkan ve Daire satışları için geri sayım başladı!

HAKKIMIZDA


e-Katalog

İNSAN KAYNAKLARI

Rubenis olarak bugünlere insan kaynaklarından aldığı güçle geldiğimiz bilincindeyiz. Bu bilinçle karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olmayı benimsemekteyiz.  

Grubumuz nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem vermiştir. 

Başarıda sürekliliğin çalışanların memnuniyeti ve gelişimi ile güvenilir, huzurlu bir çalışma ortamı ile sağlanacağının bilinciyle insan kaynakları faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. 


İş başvurularınız için rubenis@rubenis.com mail adresine CV'lerinizi gönderebilirsiniz.

KALİTE - TEKNOLOJİ

Kalite Çevre ve İSG Politikası

Rubenis olarak kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği politikamızı süreçlerimize entegre etmek ana prensibimizdir. 

Faaliyetlerimiz uluslararası ve ulusal kalite standartlarına ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek politikamızın esasıdır. Bu standartların ve yasaların bize yol gösterdiği inancındayız. 

Taşeron/alt işverenlerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde sisteme uygun ve gelişebilir olmasını amaçlamaktayız. 

Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği yasalarını göz önünde tutarak süreçlerimizi mükemmele ulaştırarak çalışanlarımız, taşeron / alt işverenlerimiz için en az risk faktörü ile çalışma ortamı oluşturmak, yer aldığımız çevrenin korunmasını ve iyileştirilmesi için çalışmalar gerçekleştirmek temel hedefimizdir. 

Rubenis olarak, çalışanlarımızın iş sağlığı ve iş güvenliğinin koruyucu ve önleyici olmasını sağlamak, yaşanabilecek iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmek, İSG çalışmalarını içselleştirmek amacıyla gerekli olan eğitimler düzenli olarak verilmektedir. 


Teknoloji

Kalitedeki sürekliliği sağlamak amacıyla üretimin tüm süreçleri ile ilgili teknolojik gelişmeler Ar-Ge birimimiz tarafından takip edilmektedir.  

Üretim parkurunun sektörün lider markaların ürünlerinden oluşturarak kaliteyi ve verimliliği üst düzeyde tutmaktayız. 

PROJELERİMİZ

Ataköy Prestij

Ataköy 7-8-9. Kısım Mahallesi 1091 Ada 12 Parsel Sayılı Proje

İLETİŞİM

Merkez Adres:

Telsiz Mahallesi, Zambak Sokak No:6 Zeytinburnu / İstanbul

Telefon:

Merkez : 0(212) 444 4 414

Fax:

Merkez : 0(212) 465 08 73

Yükleniyor
Mesajınız başarıyla tarafımıza ulaştı, en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.!